baner - Forum

Aktualności

Giełda kooperacyjna i polskie stoisko na targach Gamescom - Kolonia, Niemcy, 22-24 sierpień 2017 r.

opublikowane 13.06.2017 r.

ikona

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji giełdy kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 22-24 sierpnia 2017 r., podczas targów Gamescom w Kolonii. Ponadto, w ramach realizacji Branżowego Programu Promocji IT/ICT Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje w trakcie targów polskie stoisko informacyjno-promocyjne.

TARGI GAMESCOM

Gamescom to jedne z największych na świecie i największe w Europie targi gier komputerowych, odbywające się od 2009 r. w Kolonii. Poprzednią edycję targów odwiedziło 345 tysięcy gości, a swoją ofertę zaprezentowało tam prawie 900 wystawców.

Strona targów: www.gamescom-cologne.com

DLA KOGO PRZEZNACZONE SĄ SPOTKANIA ?

Giełda kooperacyjna, organizowana przez ośrodki sieci Enterprise Europe Network, przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży gier komputerowych i mobilnych.

JAK TO DZIAŁA ?

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym na stronie giełdy określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu online.
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy.

UWAGA! Wyboru firm do spotkań mogą dokonywać tylko przedsiębiorcy zarejestrowani do udziału w giełdzie jako deweloperzy, twórcy, wydawcy lub inwestorzy (grupa pierwsza). Pozostali zarejestrowani uczestnicy (np. firmy oferujące usługi powiązane z grami, inkubatory, parki technologiczne, NGO i instytucje publiczne) nie mogą samodzielnie dokonywać wyboru partnerów spotkań, mogą natomiast zostać zaproszeni do udziału w spotkaniach przez firmy wymienione w grupie pierwszej.

Językiem spotkań będzie język angielski.

KOSZTY

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny, ale konieczne jest posiadanie biletu wstępu na targi Gamescom ( http://www.gamescom-cologne.com/gamescom/for-visitors/Ticket/index-2.php). Uczestnicy pokrywają koszty transportu, zakwaterowania i biletów wejściowych na targi we własnym zakresie.

WAŻNE TERMINY

  • Rejestracja uczestników trwa do 15 sierpnia 2017 r.
  • Wybór partnerów do spotkań trwa do 17 sierpnia 2017 r.
  • Kilka dni przed giełdą każdy uczestnik otrzyma szczegółową agendę spotkań.
  • W dniach 22-24 sierpnia 2017 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych, indywidualnych spotkań (godziny trwania giełdy: https://gamesmatchgamescom2017.b2match.io/agenda).

Szczegóły giełdy, w tym rejestracja, dostępne są na stronie https://gamesmatchgamescom2017.b2match.io

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt na adres: een@tarr.org.pl lub pod numerem telefonu 56 699 54 80.

drukuj | powrót do aktualności