baner - Forum

Archiwum wiadomości

Badanie ankietowe dotyczące zasad i wytycznych w zakresie wymiany danych między przedsiębiorstwami (B2B)

opublikowane 20.11.2018 r.

ikona

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zachęca Państwa do udziału w realizowanym na zlecenie Komisji Europejskiej, badaniu ankietowym SME PANEL, którego celem jest zebranie opinii od firm z sektora MŚP nt. jednolitego rynku cyfrowego oraz poprawy dostępności danych (danych nieosobowych) w gospodarce, takich jak:

czytaj dalej…

Pakiet MŚP – nowe prawo przegłosowane w Sejmie

opublikowane 15.11.2018 r.

ikona

W przededniu setnej rocznicy odzyskania niepodległości Sejm RP uchwalił przygotowany przez Ministerstwo Technologii i Przedsiębiorczości tzw. Pakiet MŚP. Wśród najważniejszych zmian, które po zaakceptowaniu przez Senat RP i podpisie Prezydenta RP wejdą w życie znajdują się:

czytaj dalej…

Praktyczne aspekty współpracy z Rosją - Toruń, 4 grudnia 2018 r.

opublikowane 15.11.2018 r.

ikona

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP na bezpłatne spotkanie w ramach cyklu Wtorki z Eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym: „Praktyczne aspekty współpracy z Rosją”, które jest odbędzie się 4 grudnia 2018 r. od godz. 11.00 na terenie Toruńskiego Parku Technologicznego przy ul. Włocławskiej 167.

czytaj dalej…

Wielka Brytania – o krok od BREXIT’u – Toruń, 16 października 2018 r.

opublikowane 4.10.2018 r.

ikona

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP na spotkanie w ramach cyklu Wtorki z Eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym: „Wielka Brytania – o krok od BREXIT’u”, które jest zaplanowane na 16 października 2018 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.

czytaj dalej…

Konsultacje publiczne w sprawie oceny przepisów dotyczących fakturowania

opublikowane 11.09.2018 r.

ikona

W imieniu Komisji Europejskiej, zachęcamy do udziału w konsultacjach publicznych w sprawie oceny przepisów dotyczących fakturowania.

czytaj dalej…

Konkurs Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw 2018

opublikowane 4.09.2018 r.

ikona

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w jubileuszowej X edycji konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw, którego celem jest wyłonienie oraz promowanie innowacyjnych rozwiązań naukowców i przedsiębiorców sektora MŚP w województwie kujawsko-pomorskim.

czytaj dalej…

Wtorek z eksportem: Niemiecki rynek IT szansą na ekspansję polskich firm – Toruń, 5 czerwca 2018 r.

opublikowane 14.05.2018 r.

ikona

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców z sektora IT/ICT do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym ekspansji na rynek niemiecki, które odbędzie się 5 czerwca 2018 roku od godz. 10.00 na terenie Toruńskiego Parku Technologicznego, przy ul. Włocławskiej 167. Partnerem spotkania jest DREBERIS Sp. z o.o.

czytaj dalej…

Spotkanie informacyjne: Możliwości finansowania i wprowadzania innowacji w przedsiębiorstwach - Toruń, 10 kwietnia 2018r.

opublikowane 23.03.2018 r.

ikona

Masz plan wdrożenia w swojej firmie innowacyjnego pomysłu, ale brakuje Ci środków finansowych na zrealizowanie tego planu? Nie jesteś sam, wielu przedsiębiorców boryka się z tym problemem. Jednym z rozwiązań jest skorzystanie z opcji dofinansowania przedsięwzięcia ze źródeł publicznych dostępnych na poziomie regionalnym, krajowym i europejskim. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne spotkanie informacyjne poświęcone aktualnym możliwościom finansowania innowacji, które odbędzie się 10 kwietnia br. w Toruńskim Parku Technologicznym.

czytaj dalej…

Wtorek z eksportem: Rynek hiszpański – uwarunkowania współpracy gospodarczej – Toruń, 20 lutego 2018 r.

opublikowane 5.02.2018 r.

ikona

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym ekspansji na rynek hiszpański, które odbędzie się 20 lutego 2018 roku od godz. 10.00 na terenie Toruńskiego Parku Technologicznego, przy ul. Włocławskiej 167. Partnerem spotkania jest Polsko – Hiszpańska Izba Gospodarcza.

czytaj dalej…

Uwaga! Zmiana terminu szkolenia: „Zabezpieczanie realizacji umów w międzynarodowym obrocie gospodarczym” na 6 lutego 2018 r.

opublikowane 29.01.2018 r.

ikona

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego informuje, że z przyczyn niezależnych termin szkolenia pt.: „Zabezpieczanie realizacji umów w międzynarodowym obrocie gospodarczym”, został przesunięty na 6 lutego 2018 r. od godz. 9.30 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.

czytaj dalej…

drukuj | powrót do archiwum wiadomości