baner - Innowacje

Archiwum wiadomości

Wtorek z eksportem: BREXIT – szanse i zagrożenia dla polskiego eksportu – Toruń, 17 października 2017 r.

opublikowane 9.10.2017 r.

ikona

Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego ma przyjemność zaprosić przedsiębiorców sektora MŚP do udziału w debacie pt. „BREXIT – szanse i zagrożenia dla polskiego eksportu”, która jest zaplanowana na 17 października 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ulicy Włocławskiej 167.

czytaj dalej…

Wtorek z eksportem: Eksport po sąsiedzku - Czechy i Słowacja – dlaczego warto? - Toruń, 3 października 2017 r.

opublikowane 15.09.2017 r.

ikona

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym ekspansji na rynek węgierski, które odbędzie się 3 października 2017 roku w godz. 10.00 – 13.00 na terenie Toruńskiego Parku Technologicznego, przy ul. Włocławskiej 167. Partnerem spotkania jest Kancelaria Radców Prawnych V4 Legal P.Szmolke Sp.k.

czytaj dalej…

Skuteczne aplikowanie do konkursów w ramach instrumentu MŚP Programu Horyzont 2020 – Toruń, 27-28 września 2017 r.

opublikowane 11.09.2017 r.

ikona

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców do udziału w warsztatach SKUTECZNE APLIKOWANIE DO KONKURSÓW W RAMACH INSTRUMENTU MŚP PROGRAMU HORYZONT 2020, które odbędzie się w dniach 27-28 września 2017 roku na terenie Toruńskiego Parku Technologicznego, przy ul. Włocławskiej 167.

czytaj dalej…

Raport „Polskie Startupy 2017”

opublikowane 8.09.2017 r. w kategorii: startup

ikona

Zachęcamy do zapoznania się z raportem poświęconym polskiej scenie startupowej. W ocenie autorów publikacji, jest to „największe i najbardziej rzetelne badanie sektora technologicznego w Polsce”. Autorzy starali się znaleźć odpowiedzi m.in. na pytania: Kto tworzy startupy? Co robią polskie startupy? Jak zarabiają i jak się finansują? Jak się rozwijają i czego potrzebują?

czytaj dalej…

Seminarium o rynku irańskim, Bydgoszcz, 19 września 2017

opublikowane 8.09.2017 r.

ikona

„Iran – rynek otwierający się na świat. Szanse, możliwości, zagrożenia” to tytuł bezpłatnego seminarium organizowanego z myślą o przedsiębiorcach przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego we współpracy z DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

czytaj dalej…

Wtorek z rynkiem węgierskim – pakiet przydatnych informacji dla eksporterów! - relacja ze spotkania

opublikowane 8.09.2017 r.

ikona

Jak szacuje GUS, polsko - węgierska wymiana handlowa w 2016 roku wyniosła 8 mld euro, czyli o 4,6% więcej w porównaniu z rokiem poprzednim a wartość sprzedaży polskich produktów i usług na węgierski rynek wyniosła 4,8 mld euro (wzrost o 1,1 proc.), dzięki czemu Polska stała się trzecim dostawcą dla tego rynku. Widząc znaczenie, jakie ten kraj odgrywa dla polskich eksporterów, 5 września br. ośrodek sieci Enterprise Europe Network zorganizował kolejne w tym roku spotkanie informacyjne w ramach cyklu: „Wtorki z eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym”.

czytaj dalej…

Jak się doskonalić i zyskać przewagę na rynku - konferencja inaugurująca działalność Regionalnego Funduszu Szkoleniowego

opublikowane 6.09.2017 r.

ikona

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane podmioty do udziału w konferencji inaugurującej działalność Regionalnego Funduszu Szkoleniowego w Kujawsko-Pomorskiem „Jak się doskonalić i zyskać przewagę na rynku”, która odbędzie się 19 września 2017 r. o godz. 10.00 w Toruńskim Parku Technologicznym przy ul. Włocławskiej 167 w Toruniu.

czytaj dalej…

Konsultacje społeczne dotyczące proponowanych zmian w unijnym prawie konsumenckim

opublikowane 24.08.2017 r.

ikona

Gorąco zachęcamy do wypełnienia dołączonej ankiety, która jest częścią konsultacji społecznych Komisji Europejskiej. Komisja Europejska ogłasza konsultacje w celu oceny wpływu przewidywanych zmian przepisów w prawie konsumenckim na działalność małych i średnich przedsiębiorstw sprzedających towary lub usługi konsumentom w Europie.

czytaj dalej…

Wtorek z eksportem: Współpraca handlowa z partnerami węgierskimi - Toruń, 5 września 2017 r.

opublikowane 9.08.2017 r.

ikona

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym ekspansji na rynek węgierski, które odbędzie się 5 września 2017 roku w godz. 10.00 – 12.30 na terenie Toruńskiego Parku Technologicznego, przy ul. Włocławskiej 167, bud. C. Partnerem spotkania jest Węgierski Narodowy Dom Handlowy.

czytaj dalej…

Spotkanie informacyjne: “Skandynawia – stabilny kurs dla polskiego eksportu” – relacja ze spotkania

opublikowane 28.06.2017 r.

ikona

W dniu 27 czerwca br. odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie informacyjne w ramach cyklu: „Wtorki z eksportem w Toruńskim Parku Technologicznym”. Nasi przedsiębiorcy mieli okazję dokładnego poznania dwóch skandynawskich rynków: szwedzkiego i norweskiego, które stają się coraz bardziej popularnym kierunkiem ekspansji eksportowej. Poniżej przedstawimy Państwu relację ze spotkania.

czytaj dalej…

– Strona 1 z 96 –
pierwsza poprzednianastępna ostatnia